Jaar: 2025

The Slow Readers Club verspilde geen tijd: hun Heaven Session werd in één take opgenomen. De band uit Manchester bracht in maart een nieuw album uit: ‘Out Of A Dream’. Tijdens de sessie kregen we echter een dwarsdoorsnede van hun oudere materiaal te horen.

De sound van The Slow Readers Club is indringend, sfeervol en enigszins zwaar. Het viertal wordt vaak vergeleken met bands als Interpol, The Killers en The National. Kortom: indierock van de hoogste orde.

Na de sessie klom frontman Aaron Starkie op een kruk naast Ludo Diels (Heaven Magazine). Met een biertje in de hand vertelde Starkie over de sfeer binnen de band (en hoe die door de jaren heen behouden is gebleven), tatoeages en het geheim van een goede setlist.

Foto credits: Luigi Lahaye